Mes dirbame ateities automobiliams.

Formuojame metalą
Sudėtingų metalinių dalių štampavimas, lenkimas ir giluminis tempimas su didžiausiu tikslumu serijoje: tai yra mūsų pagrindinė kompetencija

Štampuotų ir formuotų detalių gamyba

Sudėtinių metalinių detalių štampavimas, lenkimas ir gilus tempimas su didžiausiu tikslumu serijinėje gamyboje – pagrindinė mūsų veiklos sritis. Dirbame su visomis įprastomis plieno rūšimis, nerūdijančiu plienu, variu ir aliuminio lydiniais. Naudodami įvairius šiuolaikinius automatinius, mechaninius ir hidraulinius presus galime pagaminti beveik bet kokios formos detales.

Mūsų komponentai automobilių išmetimo sistemoms (pvz., duslintuvų pertvaros iš nerūdijančio plieno) atitinka padidintus keliamosios galios ir apsaugos nuo korozijos reikalavimus.

Pavaros ir (ar) variklio skyriuose, pvz., iš išmetimo sistemų ir katalizatorių išsiskiriančiam karščiui izoliuoti, reikia naudoti efektyvias apsaugas nuo karščio. Jos pagamintos iš nerūdijančio plieno, aliuminio ar specialių medžiagų kompozitų. Taip yra sukuriama izoliacija nuo šilumos perdavimo. Be to, metaliniai lakštai su akustiniu efektu sugeria garsą. Pagrindiniai, izoliaciniai ir viršutiniai sluoksniai yra sujungiami naudojant skirtingus sujungimo metodus.